logo

Dlaczego my?

Dlaczego my?

Najważniejsze informacje dotyczące naszej współpracy

Zebraliśmy dla Was najczęściej zadawane pytania i niejasności pojawiające się przed podpisaniem umowy w jednym czytelnym artykule. Przedstawimy również argumenty za dlaczego to właśnie My powinniśmy uwiecznić Wasz wymarzony ślub.

Ile otrzymamy zdjęć ze ślubu?

W dniu ślubu zbieramy tyle materiału ile będzie nam potrzebne do przedstawienia pięknego i spójnego reportażu z Waszego dnia. Ilość zdjęć poddanych autorskiej postprodukcji zależy od wybranego pakietu fotograficznego z naszej oferty. Zdradzimy Wam jednak małą tajemnicę, że nigdy nie ograniczamy się co do ilości fotografii jeżeli jakość zebranego materiału nam na to pozwala oddajemy ich więcej.  Zdjęcia pojawią się w pierwszej kolejności w galerii online, która będzie zabezpieczona hasłem. Galerią możecie podzielić się ze swoimi gośćmi bez wychodzenia z domu - to świetna sprawa czyż nie?

Fotografie przekazujemy na personalizowanym pendrive w opakowaniu z autorskim projektem. Znajdziecie tam między innymi datę ślubu, wasze imiona, imiona i nazwiska rodziców oraz najlepsze wybrane przez nas kadry. Otrzymujecie od nas również skórzane opakowanie na odbitki o rozmiarze 15 x 23 z piękną białą ramką wydrukowane na jedwabnym papierze Fujifilm. W każdym pakiecie otrzymacie od nas 100 sztuk odbitek. Nie znamy Pary na której ich jakość nie zrobiłaby pozytywnego wrażenia.

W przypadku pojedynczej sesji ślubnej lub narzeczeńskiej ilość oddanych fotografii oscyluje w granicach +- 100 sztuk.

Czy cena fotografii i filmu zawiera koszt dojazdu?

Cena zawiera dojazd do 80 km od miejscowości Tarnów. Powyżej tej odległości rozliczamy się z Wami za koszty benzyny nie są to jednak astronomiczne kwoty.

Nie wiemy jaki pakiet będzie dla nas odpowiedni...

W takim wypadku zapraszamy Was serdecznie na spotkanie i rozmowę po której będziemy mogli Wam doradzić w doborze pakietu na Wasz ślub.  Opowiecie nam o tym co planujecie w dniu Wesela a my postaramy się dobrać dla Was jak najlepiej zoptymalizowany pakiet, który pozwoli uchwycić wszystkie najważniejsze dla Was chwile.

Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować datę ślubu?

Rozpoczęliśmy zapisy na rok 2020 i jest to na chwile obecną najbardziej odległa data, którą można zarezerwować. Tak naprawdę nie ma jakiejś złotej reguły natomiast nie zwlekajcie z rezerwacją do 3-6 miesięcy przed ślubem ponieważ w wielu przypadkach okazuje się, że jest już za późno. Im później zaczniecie szukać Waszej wymarzonej obsługi medialnej tym mniejszy będziecie mieć wybór. Mamy na swoim rozkładzie pary, które zajmowały terminy nawet 2-1.5 roku wcześniej.

Jak przebiega cały dzień naszej współpracy?

Przed ślubem w przypadku rozpoczęcia fotografii od przygotowań Pary Młodej prosimy Was o skomponowanie w jednym miejscu obrączek, butonierki, zaproszenia, sukni, marynarki, spinek i wszystkich innych rzeczy, które są związane z Waszymi akcesoriami ślubnymi.  Po wykonaniu fotografii detali wykonujemy zdjęcia od końcowego etapu makijażu kiedy Panna Młoda wygląda olśniewająco.  Kolejnymi Ważnymi punktami są błogosławieństwo, ceremonia w Kościele oraz wszystkie najważniejsze momenty podczas imprezy Weselnej. Posiadamy kursy liturgiczne, które pozwalają nam na fotografowanie oraz filmowanie w Kościołach na terenie całego świata. Nasz ubiór jest odpowiednio dopasowany do uroczystości na której pracujemy, gwarantujemy, że przybyli goście odróżnią nas jedynie tym, że będziemy posiadać przy sobie sprzęt potrzebny do wykonania zlecenia. Nie jesteśmy głównymi aktorami, staramy się uchwycić ulotne chwile i emocje tworząc piękny reportaż.

Kiedy po raz pierwszy zobaczymy nasze zdjęcia?

Fotografię otrzymacie za około 2-3 tygodnie w postaci galerii online. Tak! 2-3 tygodnie u nas nie musicie czekać 6 miesięcy na swoje zdjęcia. Po wykonaniu sesji plenerowej oraz wyborze zdjęć do wywołania maksymalny czas oczekiwania na fizyczne nośniki oraz fotografie to 2 miesiące. Jest to uzależnione od natłoku pracy jaki będzie miała drukarnia w danym czasie.

Sesja plenerowa oraz narzeczeńska

W przypadku sesji plenerowej jedyne co nas ogranicza to Wasza wyobraźnia. Proponujemy miejsca, które są nam znane na terenie naszego kraju oraz po za jego granicami. Może zabrzmieć to paradoksalnie ale plener w Budapeszcie będzie kosztował mniej niż w niektórych lokalizacjach w Polsce za które trzeba słono zapłacić. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie jeżeli macie dla nas jakieś propozycję chętnie wysłuchamy i wspólnie ocenimy charakter lokalizacji w stosunku do Waszych kreacji.

Dlaczego warto wykonać sesję narzeczeńską? Jeżeli nie czujecie się na siłach aby obcować po drugiej stronie aparatu to wykonanie takiej sesji będzie dla Was świetnym doświadczeniem, które pozwoli oswoić się z aparatem i pozwoli nam na przekazanie Wam reportażu od sesji narzeczeńskiej aż po sesję plenerową.

Zdecydowaliśmy się na Wasze usługi co dalej?

Cieszymy się, że będziemy mogli towarzyszyć Wam podczas ślubu i wesela. Po podpisaniu umowy pobieramy zadatek w wysokości 20 % umówionej kwoty. Na kilka dni przed ślubem skontaktujemy się z Wami celem wypełnienia ostatniego formularza dotyczącego harmonogramu dnia. Chcemy efektywnie wykorzystać czas jaki z Wami spędzimy dlatego potrzebujemy kilku ostatecznych informacji. Jedyną formą rezerwacji jest podpisana umowa. Umowę możemy podpisać w formie elektronicznej drogą mailową lub na spotkaniu przy pysznej kawie :).

Filmowanie nawet w 4K UHD

Teledysk ślubny to nowoczesna forma realizacji nagrania materiału wideo z Waszego wesela. Dynamiczne ujęcia z piękną głębią ostrości ze specjalnie przygotowanym scenariuszem na każde przyjęcie. Żegnamy przestarzałe style filmowania - Witamy unikalne, dopieszczone i fachowo wykonane kinematyczne filmy z pełną koloryzacją oraz profesjonalnym montażem uchwyconych momentów. Nasze filmy trwają od 45-60 minut z uwagi na to jaki przybierają charakter nie nagrywamy materiałów o długości 3-4h. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty filmowej  oraz oglądnięcia trailerów, które przygotowaliśmy.  Do nagrywania filmów wykorzystujemy aparaty firmy Sony z wieloma jasnymi ogniskowymi, stabilizatorami, monopodami, statywami, oświetleniem, odrębnymi rejestratorami dźwięku i tym podobnym sprzętem. Nasza oferta powinna spełnić Wasze oczekiwania jeżeli poszukujecie nowoczesnego i dynamicznego filmu ślubnego.

Wszystkie w/w aspekty fotograficzne mają również odzwierciedlenie przy filmowaniu. Jedyną różnicą jest czas oczekiwania na film, który statystycznie wynosi ok. 2 miesięcy ze względu na to, że stworzenie takiego materiału musi trochę potrwać. Nie może być bardzo szybko i dobrze.

Fotografia + Film + Ujęcia z drona + Fotobudka

Największym grantem wyboru więcej niż jednej usługi jest fakt naszej współpracy podczas wykonywania zlecenia. Każdy z nas wie w jakim miejscu w danej sytuacji ma się ustawić aby nie przeszkadzać drugiej osobie a co najważniejsze nie być w jego kadrze. Taka współpraca jest znaczącą utrudniona w przypadku gdy osoby realizujące ślub spotkają się na nim po raz pierwszy. Bardzo cenimy sobie wspólną pracę ponieważ jej efekty pozwalają naszym klientom na pozytywny odbiór materiału końcowego. Oprócz plusów naszej współpracy nie możemy zapomnieć o udzielaniu rabatu jaki możemy Wam dać w zależności od wybranego pakietu w momencie wyboru minimum dwóch usług z naszej oferty. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy pakiet All Inclusive, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających par.

Wasze opinie są dla nas najważniejsze

wiele więcej ciepłych słów znajdziecie na naszym Facebook'u za które serdecznie dziękujemy!

Close