logo

Fotografia Ślubna – Ewelina & Łukasz – Tarnów

Fotografia Ślubna Tarnów – Ewelina & Łukasz

Tag: Fotografia Ślubna Tarnów

Zapraszam Państwa do zapoznania się z kilkunastoma kadrami wykonanymi podczas uroczystości ślubnej Eweliny i Łukasza w kościele w Mościcach oraz na przyjęciu w restauracji Kasyno.  Każdy reportaż składa się z kilkuset zdjęć poddanych pełnej postprodukcji graficznej. Fotografowanie na Weselu to czysta przyjemność ze względu na możliwość uchwycenia emocji, które towarzyszą wszystkim gościom zebranym na uroczystości.

Powyżej mogą Państwo zobaczyć tylko kilkanaście zdjęć wykonanych podczas Wesela. Więcej fotografii mogą Państwo oglądnąć w Portfolio –> tutaj i tutaj. Pozostałe zdjęcia są zarezerwowane dla Pary Młodej oraz ich gości w prywatnej galerii internetowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu płyta DVD czy też pendrive nie muszą już krążyć od wujka do cioci aby wszyscy zobaczyli zdjęcia z Wesela.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty reportażu zdjęciowego z Wesela oraz wideo podziękowań dla rodziców, które wypadły świetnie na ostatniej uroczystości.

Ślub – słowo które zapewne każdemu kojarzy się z miłością, radością i ogromnymi emocjami. Tu każda chwila jest niepowtarzalna. Każdy uśmiech, każde spojrzenie są czasami jedne jedyne na całe życie. Coś o tym wiem. Fotografia ślubna jest moim zdaniem jednym z najbardziej wymagających kierunków fotografii w aspekcie emocji i chwili – dlatego każdy reportaż jest swego rodzaju wyzwaniem.

Skorzystaj z reportażu ślubnego – wideo podziękowania otrzymasz 20% taniej!

Jeżeli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania zapraszam do kontaktu.

Tagi: fotografia ślubna tarnów, fotografia ślubna dębica, fotografia ślubna rzeszów, fotografia ślubna kraków, fotografia ślubna krosno, fotografia ślubna brzesko, fotografia ślubna wojnicz, zdjęcia ślubne tarnów, zdjęcia ślubne rzeszów, zdjęcia ślubne kraków, zdjęcia ślubne krosno, zdjęcia ślubne brzesko, zdjęcia ślubne dębica, zdjęcia ślubne wojnicz, fotograf ślubny, reportaż ślubny, wideo podziękowania dla rodziców, 

Comments are closed.

Close