logo

Teledysk ślubny / Film ślubny

Teledysk Ślubny | FIlm Ślubny

Rejestracja w 4K dla wymagających Par Młodych

Teledysk ślubny to nowoczesna forma realizacji nagrania materiału wideo z Waszego wesela. Dynamiczne ujęcia z piękną głębią ostrości ze specjalnie przygotowanym scenariuszem na każde przyjęcie.

Żegnamy przestarzałe style filmowania - Witamy unikalne, dopieszczone i fachowo wykonane kinematyczne filmy z pełną koloryzacją oraz profesjonalnym montażem uchwyconych momentów.

Należymy do WEVA PRO

Wybierz Pakiet filmowy + Reportaż zdjęciowy + Fotobudkę lub Ciężki Dym i zapytaj o rabat %

Największym grantem wybrania łączonych pakietów jest fakt, naszej współpracy bez przeszkadzania sobie nawzajem w trakcie realizacji. Każdy z nas dobrze wie co ma robić w danym momencie Wesela aby uzyskać najlepszy materiał.

Nasze zalety

Profesjonalny sprzęt

Do wykonania reportażu korzystamy z jednego z najlepszych aparatów firmy Sony z wymienną optyką i 475 punktami autofocusu z matrycą 4K UHD

Postprodukcja

Każdy reportaż zostaje poddany postprodukcji w celu dostosowania odpowiednich wartości balansu bieli, kolorów, filmowych efektów, dodania napisów oraz dynamicznych przejść.

YouTube Vimeo

Gotowy film jest wysyłany na serwery najpopularniejszych serwisów w celu kopii zapasowej oraz możliwości łatwego podzielenia się materiałem z rodziną i znajomymi

Zewnętrzny mikrofon

Podczas realizacji wideo ważnym aspektem jest również audio. Korzystam z profesjonalnego mikrofonu firmy RODE w celu rejestracji wysokiej jakości dźwięku

Obiektywy

Korzystam ze stabilizowanych obiektywów firm Sony, Sigma oraz Tamron, które zapewniają niebanalną jakość i zróżnicowanie kadrów

Stabilizatory

Statyw, slider i glidecam zapewniają najlepszą stabilizację podczas nagrywania kolejnych ujęć. To kolejne dodatki oprócz cyfrowej stabilizacji obiektywów, body oraz postprodukcji.

Kopia zapasowa

Tworzę kopią zapasową materiału wideo na dyskach RAID w cenie pakietu. Nie muszą się już Państwo obawiać o utratę filmu w przypadku uszkodzenia pendrive i innych okoliczności.

Elegancki Pendrive

Film otrzymują Państwo na eleganckim pendrive z grawerem oraz opakowaniem ze zdjęciami z Wesela.

Ze względu na dynamiczny montaż Państwa teledysków i nowoczesną realizację dźwięk podczas zabawy musi zostać wykonany jako podkłady muzyczne a nie oryginalny dźwięk z sali. Wyjątki stanowi czasami pierwszy taniec. Materiał nagrywany jest różnymi ogniskowymi dlatego też posiada ujęcia z wielu kadrów. Nie nagrywamy filmów wyglądających tylko jak z kamery GoPro na szerokim kącie. 

Wybierając pakiet filmowy wideo podziękowania dla rodziców -50%!

Każdy trailer posiada najważniejsze momenty ze Ślubu i Wesela

Pakiet podstawowy

W skład pakietu podstawowego wchodzą:

 • Film zawierający 6 elementów (trailer, msza w skróconej formie, wejście do kościoła, życzenia, tort, zabawa)  realizowany w formie teledysków ślubnych
 • Film rejestrowany w formacie 1080p Full HD profesjonalnym sprzętem firmy Sony (przy użyciu gamutu S-Log i filmowej edycji)
 • Przy nagrywaniu materiału korzystamy ze stabilizatorów, statywów, sliderów
 • Profesjonalna postprodukcja i skład nowoczesnych teledysków ślubnych
 • Czas trwania teledysku / reportażu ok. 30-40 minut.
 • Film oddany jest na pendrive w bezstratnej jakości
 • Trailer wysyłany jest na serwer sieciowy w celu wykonania jego kopii zapasowej

Zapytaj o termin i cenę.

   ZŁÓŻ ZAPYTANIE

Pakiet rozszerzony

W skład pakietu podstawowego wchodzą:

 • Film zawierający 8 elementów (trailer, przygotowania, wejście do kościoła, msza w skróconej formie, życzenia, tort, zabawa, prezentacja sali)  realizowany w formie teledysków ślubnych
 • Film rejestrowany w formacie 1080p Full HD profesjonalnym sprzętem firmy Sony (przy użyciu gamutu S-Log i filmowej edycji)
 • Przy nagrywaniu materiału korzystam ze stabilizatorów, statywów, sliderów
 • Profesjonalna postprodukcja i skład nowoczesnych teledysków ślubnych
 • Czas trwania teledysków / reportażu  ok. 35-45 minut.
 • Film oddany jest na pendrive w bezstratnej jakości
 • Trailer wysyłany jest na serwer sieciowy w celu wykonania jego kopii zapasowej
 • Dodatkowa kopia zapasowa na dyskach zewnętrznych spiętych w RAID

Zapytaj o termin i cenę.

   ZŁÓŻ ZAPYTANIE

Pakiet premium 4K

Czy filmowanie Wesela w 4K ma sens, przecież w domu posiadamy tylko telewizory Full HD? Nagrywanie materiału w 4K to przyszłość z której możecie Państwo skorzystać już teraz. Za rok, dwa rozdzielczość UHD będzie standardem w każdym telewizorze czy monitorze.

Rejestracja wideo w 4K pozwala na uchwycenie jeszcze większej liczby detali w perfekcyjnej jakości. Skalowany film z UHD do Full HD daje także dużo lepszy efekt końcowy, który widać gołym okiem.

W skład pakietu podstawowego wchodzą:

 • Film ślubny składający się z 10 elementów (trailer, przygotowania, wejście do kościoła, msza w skróconej formie, życzenia, tort, zabawa, prezentacja sali, goście przy stołach, oczepiny) realizowanych w formie teledysków ślubnych.
 • Film rejestrowany w formacie 4K UHD profesjonalnym sprzętem firmy Sony (przy użyciu gamutu S-Log i filmowej edycji) - istnieje możliwość zeskalowania filmu do Full HD 1080p
 • Przy nagrywaniu materiału korzystam ze stabilizatorów, statywów, sliderów
 • Profesjonalna postprodukcja i skład nowoczesnych teledysków ślubnych
 • Czas trwania teledysków / reportażu ok. 45-60 minut.
 • Film oddany jest na pendrive w bezstratnej jakości
 • Trailer wysyłany jest na serwer sieciowy w celu wykonania jego kopii zapasowej
 • Dodatkowa kopia zapasowa na dyskach zewnętrznych spiętych w RAID

Zapytaj o termin i cenę.

   ZŁÓŻ ZAPYTANIE

Przykładowe Trailery Ślubne

Więcej filmów znajdziecie Państwo w zakładce Galeria Wideo.

Opcjonalne dodatki

 • dodatkowe minuty na filmach
 • dodatkowy teledysk
 • ekspresowy montaż
 • dodatkowy pendrive z filmem ślubnym
 • wszystkie ujęcia zarejestrowane w dniu Wesela bez postprodukcji (surówka) - idealne rozwiązanie dla osób chcących uzyskać długi czas filmu w starym wydaniu.

Wideo plener ślubny

Wideo plener będzie doskonałym uzupełnieniem filmu ślubnego, który dla Państwa wykonamy. Nagranie dodatkowego klipu pozwoli nam na zmontowanie jeszcze lepszego materiału końcowego ze względu na możliwość dodania wstawek zarejestrowanych w innym dniu oraz w innej lokalizacji niż w dniu Wesela.

Plener ślubny może zostać zrealizowany również za granicą naszego kraju.

Ujęcia z kamery GoPro Hero

Dodatkowe ujęcia z kamery GoPro Hero pozwalają nam na nagranie materiałów wideo wszędzie tam gdzie nie możemy użyć większego rodzaju kamer. Dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów montażowych kamerę możemy zamontować praktycznie na każdej powierzchni. Przykładowe kadry, które mogą być zarejestrowane przy użyciu kamer GoPro to: ujęcia z samochodu, ujęcia w kościele, ujęcia na sali podczas zabawy, wykonanie timelapsu w kościele lub podczas przyjęcia i wiele innych zastosowań uzależnionych od Państwa.

hero5_black_45

size_1000_540_96bb8fe32603795af73fe20907cd70fe

Ujęcia z Drona DJI

Doskonałym pomysłem jest wzbogacenie materiału wideo o ujęcia z drona.  Sfilmowane „z lotu ptaka” ujęcia uzupełniające film będą doskonałą i nowoczesną pamiątką z każdego Wesela. Przy użyciu Drona możemy nagrać dodatkowe ujęcia takie jak: dom Pani młodej i Pana młodego, okolica miejscowości, kościół, salę weselną, przejazd samochodem itp. Wszystkie nagrania realizowane są w jakości Full HD 1080p nowoczesnym dronem marki DJI.

Filmowe podziękowania dla rodziców

Oferujemy Państwu nagranie oraz postprodukcję materiału wideo dotyczącego podziękowań dla rodziców dedykowanych na imprezę weselną. Przygotowany przez nas materiał wideo będzie świetnym przerywnikiem pozwalającym na przekazanie słów, którymi możecie podziękować swoim rodzicom za cały dotychczasowo włożony trud. Materiał przygotowany jest z parą młodą i posiada swój własny unikalny scenariusz. Wideo wywołuje wiele pozytywnych emocji podczas uroczystości i jest świetną pamiątką dla Was oraz dla waszych rodziców. Dla osób wybierających Teledysk Ślubny rabat - 50%! Sprawdź szczegóły tutaj.

Każdy z wyżej wymienionych pakietów można dowolnie zmodyfikować, w tym celu zapraszam do kontaktu. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania lub wątpliwości sprawdź zakładkę FAQ.

Końcowa cena zależy od:

 • koszty związane z utrzymaniem serwera dla galerii internetowych
 • koszty związane z utrzymanie strony oraz reklama w internecie
 • koszty oprogramowania do edycji wideo
 • koszty związane z dojazdem na wesele
 • koszty związane z utrzymanie profesjonalnego sprzętu filmowego (aparat, obiektywy, statyw, oświetlenie)
 • ubezpieczenie sprzętu
 • zakres pracy nie ogranicza się tylko do dnia ślubu . Po nagraniu filmu spędzam jeszcze mnóstwo czasu nad jego odpowiednią postprodukcją tak aby klient końcowy był w 100% zadowolony

Proszę pamiętaj o tym, że cena podana w w/w pakietach jest uzależniona od wielu czynników.

Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Tagi: Film Ślubny, Teledysk Ślubny, Film Ślubny Tarnów, Film Ślubny Rzeszów, Film Ślubny Kraków, Film Ślubny Brzesko, Film Ślubny Krosno, Teledysk Ślubny Tarnów, Teledysk Ślubny Rzeszów, Teledysk Ślubny Kraków, Teledysk Ślubny Brzesko, Teledysk Ślubny Krosno, Nowoczesny film ślubny, nagrywanie wesela, wideo z wesela, kamerzysta na wesele, filmowanie ślubu, filmowanie wesela, dron, 4k, oferta teledysk ślubny, filmowanie, oferta film ślubny, kamerzysta na wesele Tarnów, wideofilmowanie Tarnów, kamerzysta na wesele Tarnów i okolice, wideofilmowanie Tarnów i okolice, wideofilmowanie Rzeszów i okolice, kamerzysta Tarnów forum,  KT2 Studio, KT2 Studio kamerzysta, KT2 Studio kamerzysta Tarnów,

Close