logo

Urodziny

Urodziny

Fotografia podczas urodzin

W dzisiejszych czasach co raz więcej osób decyduje się na organizację urodzin w lokalach lub w domowym zaciszu. Przygotowywane są torty, prezenty oraz niespodzianki. Dlaczego więc nie uwiecznić tych pięknych chwil w życiu każdego człowieka na fotografiach. Wykonane zdjęcia będą świetną pamiątką w rodzinnych albumach.

Pakiet urodzinowy

Zapraszam do skorzystania z reportażu zdjęciowego wykonanego podczas urodzin

W skład pakietu wchodzą:

 • Fotografię podczas urodzin
 • Zdjęcia ze znajomymi oraz rodziną
 • Płyta DVD ze zdjęciami
 • Profesjonalna postprodukcja zdjęć
 • Prywatna galeria internetowa chroniona hasłem. Doskonałe narzędzie do udostępnienia zdjęć znajomym i rodzinie.

Cena: do uzgodnienia

Złóż zapytanie

Opcjonalnie: Profesjonalnie przygotowana fotoksiążka, która będzie świetną pamiątką. Cena uzależniona od rozmiaru, ilości zdjęć oraz materiału z jakiego będzie wykonana fotoksiążka - od 70 - 300 zł.

Moje zalety

Pełnoklatkowa jakość

Do wykonania reportażu z urodzin korzystam z profesjonalnego pełnoklatkowego aparatu pozwalającego na zarejestrowanie fotografii w najlepszej jakości.

Postprodukcja

Każdy reportaż zostaje poddany postprodukcji w celu dopracowania zdjęć. Poprawiam ekspozycję, kontrast, nasycenie kolorów i wiele innych cech.

Galeria internetowa

Otrzymują Państwo dostęp do prywatnej galerii internetowej zabezpieczonej hasłem. Prosty sposób na podzielenie się zdjęciami z rodziną czy znajomymi. Galeria dostępna przez 2 miesiące.

Kopia zapasowa

Tworzę kopię zapasową zdjęć na serwerze tak aby klient mógł odzyskać zdjęcia w przypadku zgubienia nośnika z fotografiami. 100% bezpieczeństwo.

Fotoksiążka i Album

Na życzenie mogę przygotować fotoksiążkę lub album z wybranymi zdjęciami. Będzie to świetna pamiątka dla całej rodziny, która przetrwa każdą próbę czasu.

Płyta DVD lub pendrive

Płyta DVD to świetny nośnik danych na którym przekazuję wykonane zdjęcia. Można go łatwo odtworzyć na komputerze czy telewizorze. W pakiecie premium zdjęcia otrzymają Państwo na pendrive.

Każdy z wyżej wymienionych pakietów można dowolnie zmodyfikować, w tym celu zapraszam do kontaktu. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania lub wątpliwości sprawdź zakładkę FAQ.

Końcowa cena zależy od:

 • koszty związane z utrzymaniem serwera dla galerii internetowych
 • koszty związane z utrzymanie strony oraz reklama w internecie
 • koszty oprogramowania do edycji zdjęć
 • koszty związane z dojazdem na sesje oraz wesele
 • koszty związane z utrzymanie profesjonalnego sprzętu fotograficznego (aparat, obiektywy, statyw, oświetlenie)
 • ubezpieczenie sprzętu
 • zakres pracy nie ogranicza się tylko do dnia ślubu czy sesji zdjęciowej. Po wykonaniu zdjęć spędzam jeszcze mnóstwo czasu nad odpowiednią postprodukcją tak aby klient końcowy był w 100% zadowolony

Proszę pamiętaj o tym, że cena podana w w/w pakietach jest uzależniona od wielu czynników.

Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Fotograf na urodziny Rzeszów, Fotograf na urodziny Tarnów, fotografia urodzin, fotograf na urodziny, fotograf urodziny, urodziny fotograf, fotograf na 18, fotograf na osiemnastkę, fotografia urodzin,

Close