Skip to main content
https://www.youtube.com/watch?v=qU2ieK8sx-A

WYJĄTKOWY FILM ŚLUBNY

historia | emocje | reportaż

Ślub to wyjątkowy dzień, który nigdy więcej się nie powtórzy. Macie dość nudnych
i szablonowych filmów? Prawdopodobnie dobrze trafiliście. Sprawdźcie dlaczego to właśnie nam warto powierzyć rejestrację tego niepowtarzalnego dnia!

ZAPRASZAMY
Pracujemy właśnie tak
Filmujemy bezlusterkowcami firmy Sony. 4K UHD, stabilizowana matryca, świetny AF, profile filmowe i wiele więcej.
Zaburzamy schematy, pomagamy Wam w trakcie ślubu i Wesela pozostając przy tym niewidocznymi dla Waszych gości.
Dobre audio to podstawa. Używamy kilku rejestratorów oraz zewnętrznych mikrofonów aby zapewnić Wam najlepszą jakość dźwięku.
Montujemy do wybranej muzyki tworząc niepowtarzalny klimat i historię z Waszego wesela.
Ujęcia z drona są jedną z fajniejszych opcji urozmaicających Twój film ślubny. Możemy je dla Ciebie wykonać.
Selekcja, koloryzacja i umieszczenie odpowiednich fragmentów na osi czasu to podstawa każdego filmu. Szukamy emocji, rzeczy ważnych i tych pozornie nieistotnych.
https://www.youtube.com/watch?v=UFyFMcszc-A

Każda historia ma swój niepowtarzalny klimat.

Przyszedł czas aby przedstawić Twoją!

Oferta

Film DOKUMENTALNY

 • Film od przygotowań (najwcześniej 11:00) do 00:00
 • Wideo plener w dniu ślubu
 • Ujęcia z drona DJI Mavic Air 2 urozmaicające film
 • Film rejestrowany w formacie 4K UHD profesjonalnym sprzętem firmy Sony (przy użyciu gamutu S-Log i filmowej edycji)
 • Rejestracja oczepin w osobnym pliku dla chętnych
 • Forma dokumentalna (historia, zaburzona chronologia, narracja, przyciągniecie uwagi widza do końca filmu)
 • Profesjonalna postprodukcja i skład nowoczesnego filmu ślubnego
 • Czas trwania reportażu  ok. 30-35 minut
 • Highlight (skrót) 2-4 minuty z najlepszymi fragmentami filmu
 • Film wysyłany jest na serwer VIMEO dostępny w formie pliku oraz online
 • Drewniany pendrive w opakowaniu
The beginning of your story!

Jeżeli macie dosyć nudnych i szablonowych ujęć, chcecie aby Wasz ślub był ciekawszy i wyszedł po za ramy pewnych schematów to jesteście w dobrym miejscu. Zróbmy firstlook w ogrodzie w samotności gdzie będziecie mogli wyeksponować swoje emocje. Wyjdźmy z pokoju na przygotowania - możemy wspólnie poszukać ciekawych i nieszablonowych lokalizacji. Nagrajmy Waszą narrację, odczytajmy listy, dajmy unieść się emocjom - tym indywidualnym a nie oklepanym schematom. Jeżeli jesteście gotowi na wyjście ze strefy szablonowego komfortu to gwarantujemy Wam, że nie będziecie żałować! Wspólnie sprawimy, że Wasz film ślubny będzie inny niż wszystkie! Wyjątkowy, subtelny - po prostu WASZ jedyny i niepowtarzalny.

zobacz kilka historii poniżej...

Film ślubny to wspaniała pamiątka z najważniejszego dnia w Waszym życiu. Nagranie idealnego filmu ślubnego to prawdziwa sztuka, a my jesteśmy po to, by specjalnie dla Was stworzyć wyjątkowe arcydzieło. Dziś film to nie jest to samo odtwórcze wideofilmowanie co przed laty. Poprzez narrację, obraz i dźwięk chcemy pobudzić Wasze zmysły. Uśmiech pełen nadziei, łzy wzruszenia, a nawet chwile zniecierpliwienia, jakie towarzyszą głównym bohaterom, tworzą ten niepowtarzalny dzień.

... liczy się zawartość a nie czas!
Oświetlenie

Posiadamy własne lampy filmowe, którymi oświetlamy sale ślubną tworząc klimatyczne ujęcia. Dzięki aż sześciu lampom możemy modelować światłem w taki sposób w jaki chcemy. Czasami są one głównym źródłem oświetlenia - innym razem uzupełniają się razem ze światłami od DJ czy też orkiestry.

PRZED

Color Grading

przesuń slider aby zobaczyć różnicę

Color grading to proces korekcji barw w postprodukcji filmów, zdjęć lub innych mediów w celu uzyskania określonego stylu wizualnego lub efektu emocjonalnego. Polega on na dostosowaniu poziomu nasycenia, jasności, kontrastu, temperatury koloru oraz innych właściwości barwnych, aby poprawić jakość i styl wizualny materiału.

PO

https://www.youtube.com/watch?v=R-dwkhcpbBE&ab_channel=KT2Studio-Craftedwithlove.

Zapraszamy do współpracy

Zarezerwuj swój termin już dziś!

Za tych, co szaleni. Za odmieńców. Buntowników. Awanturników. Niedopasowanych. Za tych, co patrzą na świat inaczej. Oni nie lubią zasad. Nie szanują status quo. Można ich cytować, można się z nimi nie zgadzać; można ich wysławiać, można ich zniesławiać. Ale jednego nie można zrobić - nie można ich ignorować. Bo to oni zmieniają świat. Popychają ludzkość do przodu. I choć niektórzy mogą widzieć w nich szaleńców, my dostrzegamy w nich geniusz. Ponieważ to ludzie wystarczająco szaleni, by sądzić, że mogą zmienić świat... są tymi, którzy go zmieniają

Steve Jobs CEO

Tylko kilka kroków dzieli Cię od rozpoczęcia współpracy.

Q&A

Co dokładnie składa się na film dokumentalny?

Rejestrujemy bardzo dużo krótkich ujęć, które pozwalają nam na zmontowanie Waszego filmu w formie dokumentalnej. Zaczynamy od przygotowań i kończymy o północy. W całości rejestrujemy przysięgę, kazanie oraz pierwszy taniec. Urozmaiceniem w/w kadrów jest mini wideo plener w dniu ślubu oraz ujęcia z drona.

Czy ujęcia z drona są wliczone w cenę pakietu?

Tak. Ujęcia z drona są dla nas doskonałą formą wprowadzenia, pokazania lokalizacji z innej perspektywy oraz zwiększają możliwości przy późniejszym montażu.

Czy 30 minut to wystarczający czas trwania?

Tutaj należy odpowiedzieć sobie na pytanie czy liczy się długość filmu czy jakość contentu jaki będzie się w wyznaczonym czasie zawierać. My zdecydowanie stawiamy na tą drugą opcję. W 30 minutach jesteśmy w stanie zawrzeć dużo więcej różnorodnych kadrów niż w standardowym filmie z przed lat, trwającym 3h. Na bazie naszego doświadczenia jest to obecnie najbardziej elastyczny czas trwania filmu ślubnego. Jest spójny, ciekawy, pokazujący emocje a przy tym nie dłuży się i nie zawiera niepotrzebnych nikomu ujęć.

Czy jest szansa uzyskać materiał z oczepin?

Tak – na specjalne życzenie możemy zarejestrować i zmontować w osobnym pliku skróconą formę oczepin jeżeli bardzo Wam na tym zależy.

Mini plener w dniu śluby- ile trwa i co zawiera?

W trakcie kiedy Wy jesteście przy stoliku i oczekujecie na obiad, my poszukujemy już miejsc które moglibyśmy wykorzystać do nagrania mini pleneru. W pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę najbliższe okolice lokalu i przeważnie nie ma problemu aby znaleźć tam coś godnego uwagi. Porywamy Was dosłownie na kilka minut żeby uzyskać materiał potrzebny do późniejszego montażu. Goście nawet nie zauważą Waszej chwilowej nieobecności.

Czy w cenie pakietu zawarte są koszty dojazdu?

Jeżeli ślub odbywa się do 20 km od miejscowości Tarnów nie ma żadnych dodatkowych opłat z tytułu dojazdu na zlecenie. Powyżej tej stawki każdy kilometr jest płatny w kwocie 1 zł/km. Odległość obliczamy według Google Maps.

Czy można podpisać umowę w formie online?

Tak. Mamy wielu klientów, którzy są po za granicami naszego kraju. Istnieje możliwość zarówno spotkania na Zoom i omówienia całego pakietu, zadania pytań oraz przedstawienia umowy jak i jej samego podpisania w formie cyfrowej.

Ple­ner zagra­niczny, kra­jowy. Co i jak?

Marzy Wam się plener w dowolnym miejscu na Świecie? Super !  Po powrocie pro­simy o zwrot kosz­tów noc­legu oraz biletów lotniczych. Ist­nieją przy­padki, kiedy ww. koszta można obejść? Pewnie! Jeżeli spędzamy czas za gra­nicą i mamy ze sobą sprzęt. Po pro­stu zamawiacie bilety lot­ni­cze do miej­sca, w któ­rym obecnie jesteśmy i dzia­łamy! Może tylko chce­cie wyko­nać ple­ner w kraju? W takim wypadku pro­simy o zwrot kosz­tów dojazdu powy­żej 20 km od Tarnowa.

Film otrzymasz od nas na pendrive w drewnianym, grawerowanym opakowaniu.

Dbamy o każdy najmniejszy szczegół tak abyś mógł poczuć się wyjątkowo otwierając naszą paczkę po raz pierwszy.

Tagi: Film Ślubny, Teledysk Ślubny, Film Ślubny Tarnów, Film Ślubny Rzeszów, Film Ślubny Kraków, Film Ślubny Brzesko, Film Ślubny Krosno, Teledysk Ślubny Tarnów, Teledysk Ślubny Rzeszów, Teledysk Ślubny Kraków, Teledysk Ślubny Brzesko, Teledysk Ślubny Krosno, Nowoczesny film ślubny, nagrywanie wesela, wideo z wesela, kamerzysta na wesele, filmowanie ślubu, filmowanie wesela, dron, 4k, oferta teledysk ślubny, filmowanie, oferta film ślubny, kamerzysta na wesele Tarnów, wideofilmowanie Tarnów, kamerzysta na wesele Tarnów i okolice, wideofilmowanie Tarnów i okolice, wideofilmowanie Rzeszów i okolice, kamerzysta Tarnów forum,  KT2 Studio, KT2 Studio kamerzysta, KT2 Studio kamerzysta Tarnów, filmy ślubne Kraków, filmowanie wesela Kraków, kamerzysta na wesele Kraków, nowoczesny film ślubny Kraków, film dokumentalny, wyjątkowe filmy ślubne, najlepsze filmy ślubne