Sesja FRESH48.

Bardzo popularna sesja w USA, która dotarła również do naszego kraju. Dedykowana dla osób, które chcą zapamiętać pierwsze godziny z życia noworodka. Karmienie, przytulanie, małe stópki i ogrom emocji unoszących się wokół nowego członka rodziny. Bez pozowania - naturalne kadry, które będą świetną pamiątką dla Was oraz dla Waszej pociechy.

Naturalne kadry

… z pierwszych dni noworodka.

Pakiet zdjęciowy

  • Fotografia podczas sesji #fresh48
  • 10 sztuk odbitek 15 x 23 na papierze Fujifilm
  • Fotografie przekazane w formie cyfrowej (link do pobrania)( 25 zdjęć)
  • Profesjonalna postprodukcja zdjęć

Opakowanie na odbitki

Do każdego z w/w pakietów można dobrać  kopertę z ekozamszu lub tekturowe opakowanie.

Ekoalbumy

Do każdego z w/w pakietów możemy wykonać projekt oraz zamówić EKOALBUM. Ilość stron, jakość papieru, grubość kart do ustalenia i indywidualnej wyceny.

Wykup VOUCHER na sesję.

Spraw radość komuś bliskiemu i podaruj mu sesję w prezencie!

Jak przeprowadzamy sesję #fresh48?

 

Sesja wykonywana w domu

Odwiedzam Was w umówionych godzinach w domowym zaciszu gdzie wykonujemy sesje waszego maleństwa.

Sesja w szpitalu

Odwiedzam Was w godzinach wyznaczonych przez Szpital (każdy z nich może mieć inne godziny odwiedzin więc trzeba to skonsultować z kimś w szpitalu). Nie używam lamp błyskowych, nie zwracam na siebie uwagi. Zależy mi na naturalnych kadrach rodziców oraz noworodka.

Zasady sesji

Sesja jest całkowicie naturalna. W trakcie naszego spotkania uchwycę dla Was słodkie minki, maleńkie stópki, dłonie, paluszki, karmienie, grymasy itd. Będę obserwować wasze wspólne chwile. To jak tworzy się między Wami cudowna i wzruszająca więź.

Co przygotować?

Zdjęcia wykonujemy w sali poporodowej i wykorzystujemy wszystkie rzeczy, które się tam znajdują. W domu można przygotować pieluszki tetrowe, kocyk, szlafrok dla mamy oraz inne akcesoria, które macie dla Waszego noworodka. (dosłownie kilka rzeczy 🙂 )

Kiedy umówić się na sesję?

Na sesję warto umówić się będąc w około 7 miesiącu ciąży podając przewidywaną datę porodu.

Sesja noworodkowa, sesja fresh48, sesja #fresh48, sesja noworodkowa w szpitalu, sesja po porodzie, sesja noworodkowa Tarnów, sesja noworodkowa Tuchów, sesja noworodkowa Szczeklik, sesja noworodkowa fresh48 Tarnów, sesje noworodkowe w szpitalu,