Sesja FRESH48.

Bardzo popularna sesja w USA, która dotarła również do naszego kraju. Dedykowana dla osób, które chcą zapamiętać pierwsze godziny z życia noworodka. Karmienie, przytulanie, małe stópki i ogrom emocji unoszących się wokół nowego członka rodziny. Bez pozowania - naturalne kadry, które będą świetną pamiątką dla Was oraz dla Waszej pociechy.

Naturalne kadry

… z pierwszych dni noworodka.

Pakiet zdjęciowy

  • Fotografia podczas sesji #fresh48
  • 10 sztuk odbitek 15 x 23 na papierze Fujifilm
  • Fotografie przekazane w formie cyfrowej (link do pobrania)( 25 zdjęć)
  • Profesjonalna postprodukcja zdjęć

Opakowanie na odbitki

Do każdego z w/w pakietów można dobrać  kopertę z ekozamszu lub tekturowe opakowanie.

Ekoalbumy

Do każdego z w/w pakietów możemy wykonać projekt oraz zamówić EKOALBUM. Ilość stron, jakość papieru, grubość kart do ustalenia i indywidualnej wyceny.

Wykup VOUCHER na sesję.

Spraw radość komuś bliskiemu i podaruj mu sesję w prezencie!

Profesjonalna oprawa Waszych zdjęć

Do każdego z w/w pakietów można dokupić opcjonalne dodatki!

Jedwabne odbitki

Odbitki w rozmiarach 15×23 lub 10×15 na jedwabnym papierze Fujifilm z białą ramką.

15x23

2,5 PLN/sztuka

10x15

1,2 PLN/sztuka

Koperta z ekozamszu

Bardzo przyjemne w dotyku. Występują w trzech kolorach, owijają Wasze zdjęcia nutą ciepła i zabezpieczają je przed zniszczeniem. Na kopercie istnieje możliwość wykonania dodatkowego graweru. Jeśli zdecydujecie się na domówienie dodatkowych odbitek to ten dodatek przeznaczony jest właśnie dla Was!

CENA

119 PLN

GRAWER NA KOPERCIE

+ 20 PLN

Aksamitna owijka

Otul wywołane fotografie aksamitną owijką z grawerem. Dostępna w różnych kolorach oraz wzorach grawery.

CENA

89 PLN

Pendrive w opakowaniu

Pendrive w drewnianym, grawerowanym opakowaniu z Waszymi materiałami w formie cyfrowej. Pachnący bieszczadzkim lasem, wykonany z najwyższej jakości materiałów drewnianych. Do wyboru różne formaty grawerów zarówno na samym pendrive jak i opakowaniu. Drewno jest dodatkowo zabezpieczone specjalnym woskiem, dzięki czemu przez długie lata będzie utrzymane w bardzo dobrej kondycji.

CENA

149 PLN

Jak przeprowadzamy sesję #fresh48?

 

Sesja wykonywana w domu

Odwiedzam Was w umówionych godzinach w domowym zaciszu gdzie wykonujemy sesje waszego maleństwa.

Sesja w szpitalu

Odwiedzam Was w godzinach wyznaczonych przez Szpital (każdy z nich może mieć inne godziny odwiedzin więc trzeba to skonsultować z kimś w szpitalu). Nie używam lamp błyskowych, nie zwracam na siebie uwagi. Zależy mi na naturalnych kadrach rodziców oraz noworodka.

Zasady sesji

Sesja jest całkowicie naturalna. W trakcie naszego spotkania uchwycę dla Was słodkie minki, maleńkie stópki, dłonie, paluszki, karmienie, grymasy itd. Będę obserwować wasze wspólne chwile. To jak tworzy się między Wami cudowna i wzruszająca więź.

Co przygotować?

Zdjęcia wykonujemy w sali poporodowej i wykorzystujemy wszystkie rzeczy, które się tam znajdują. W domu można przygotować pieluszki tetrowe, kocyk, szlafrok dla mamy oraz inne akcesoria, które macie dla Waszego noworodka. (dosłownie kilka rzeczy 🙂 )

Kiedy umówić się na sesję?

Na sesję warto umówić się będąc w około 7 miesiącu ciąży podając przewidywaną datę porodu.

Sesja noworodkowa, sesja fresh48, sesja #fresh48, sesja noworodkowa w szpitalu, sesja po porodzie, sesja noworodkowa Tarnów, sesja noworodkowa Tuchów, sesja noworodkowa Szczeklik, sesja noworodkowa fresh48 Tarnów, sesje noworodkowe w szpitalu,