logo

Pakiet All Inclusive

Fotografia Premium / Film Premium / Ujęcia z Drona / Filmowe podziękowania dla rodziców

Pakiet All Inclusive zawiera najczęściej wybierane zestawienia z naszej oferty, które pozwalają na przeprowadzenie reportażu od przygotowań aż po oczepiny w najwyższej możliwej jakości. Dodatkowo otrzymują Państwo piękne ujęcia z drona, które urozmaicają film oraz sesję plenerową. Ukoronowaniem zestawu są filmowe podziękowania dla rodziców odtwarzane w dniu Wesela.

Wybierz nasz pakiet i zapewnij sobie obsługę medialną Wesela jednym kliknięciem.

Pakiet fotograficzny premium

Pakiet premium to oferta dla najbardziej wymagających par chcących zachować wszystkie wspomnienia ze swojego wesela w najwyższej jakości. Gorąco polecamy.

W skład pakietu premium wchodzą:

 • Fotografia ceremonii
 • Fotografia na przyjęciu do godziny 1:30 (pozwala uchwycić wszystkie najważniejsze chwile w tym oczepiny)
 • Sesja plenerowa
 • Profesjonalnie wykonany pendrive ze zdjęciami w wysokiej jakości etui z nadrukowanymi fotografiami
 • Profesjonalna postprodukcja zdjęć
 • ok. 450 wyselekcjonowanych zdjęć poddanych obróbce / profesjonalnej postprodukcji
 • Przygotowania Pani młodej (suknia, fryzjer, kosmetyczka, detale)
 • Prywatna galeria internetowa chroniona hasłem. Doskonałe narzędzie do udostępnienia zdjęć znajomym i rodzinie.
 • Przygotowania Pana młodego (garnitur, detale, itd.)
 • Błogosławieństwo w domu Pani młodej
 • 100 sztuk odbitek jakości Premium HD - do wyboru papier matowy lub błyszczący - 15x23 w eleganckim pudełku.

Pakiet filmowy premium 4K

Czy filmowanie Wesela w 4K ma sens, przecież w domu posiadamy tylko telewizory Full HD? Nagrywanie materiału w 4K to przyszłość z której możecie Państwo skorzystać już teraz. Za rok, dwa rozdzielczość UHD będzie standardem w każdym telewizorze czy monitorze.

Rejestracja wideo w 4K pozwala na uchwycenie jeszcze większej liczby detali w perfekcyjnej jakości. Skalowany film z UHD do Full HD daje także dużo lepszy efekt końcowy, który widać gołym okiem.

W skład pakietu podstawowego wchodzą:

 • Film ślubny składający się z 10 elementów (trailer, przygotowania, wejście do kościoła, msza w skróconej formie, życzenia, tort, zabawa, prezentacja sali, goście przy stołach, oczepiny) realizowanych w formie teledysków ślubnych.
 • Film rejestrowany w formacie 4K UHD profesjonalnym sprzętem firmy Sony (przy użyciu gamutu S-Log i filmowej edycji) - istnieje możliwość zeskalowania filmu do Full HD 1080p
 • Przy nagrywaniu materiału korzystam ze stabilizatorów, statywów, sliderów
 • Profesjonalna postprodukcja i skład nowoczesnych teledysków ślubnych
 • Czas trwania teledysków / reportażu ok. 45-60 minut.
 • Film oddany jest na pendrive w bezstratnej jakości
 • Trailer wysyłany jest na serwer sieciowy w celu wykonania jego kopii zapasowej
 • Dodatkowa kopia zapasowa na dyskach zewnętrznych spiętych w RAID

Ujęcia z Drona DJI

Doskonałym pomysłem jest wzbogacenie materiału wideo o ujęcia z drona.  Sfilmowane „z lotu ptaka” ujęcia uzupełniające film będą doskonałą i nowoczesną pamiątką z każdego Wesela. Przy użyciu Drona możemy nagrać dodatkowe ujęcia takie jak: dom Pani młodej i Pana młodego, okolica miejscowości, kościół, salę weselną, przejazd samochodem itp. Wszystkie nagrania realizowane są w jakości Full HD 1080p nowoczesnym dronem marki DJI.

Filmowe podziękowania dla rodziców

Oferujemy Państwu nagranie oraz postprodukcję materiału wideo dotyczącego podziękowań dla rodziców dedykowanych na imprezę weselną. Przygotowany przez nas materiał wideo będzie świetnym przerywnikiem pozwalającym na przekazanie słów, którymi możecie podziękować swoim rodzicom za cały dotychczasowo włożony trud. Materiał przygotowany jest z parą młodą i posiada swój własny unikalny scenariusz. Wideo wywołuje wiele pozytywnych emocji podczas uroczystości i jest świetną pamiątką dla Was oraz dla waszych rodziców.

Wybierz pakiet All Inclusive i zaoszczędź 

1500,00 zł!

Zapytaj o szczegóły oferty

Zapytaj o dostępność

Każdy z wyżej wymienionych pakietów można dowolnie zmodyfikować, w tym celu zapraszam do kontaktu. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania lub wątpliwości sprawdź zakładkę FAQ.

Końcowa cena zależy od:

 • koszty związane z utrzymaniem serwera dla galerii internetowych
 • koszty związane z utrzymanie strony oraz reklama w internecie
 • koszty oprogramowania do edycji zdjęć
 • koszty związane z dojazdem na sesje oraz wesele
 • koszty związane z utrzymanie profesjonalnego sprzętu fotograficznego (aparat, obiektywy, statyw, oświetlenie)
 • ubezpieczenie sprzętu
 • zakres pracy nie ogranicza się tylko do dnia ślubu czy sesji zdjęciowej. Po wykonaniu zdjęć spędzam jeszcze mnóstwo czasu nad odpowiednią postprodukcją tak aby klient końcowy był w 100% zadowolony

Proszę pamiętaj o tym, że cena podana w w/w pakietach jest uzależniona od wielu czynników.

Gdzie wykonujemy usługi?

Działamy w takich miastach jak: Dębica , Ropczyce , Rzeszów, Jarosław , Krosno , Jasło , Łańcut , Husów , Stalowa Wola , Sanok , Mielec , Przeworsk , Tarnów , Tuchów , Żabno , Kraków , Kielce , Opatów oraz wszędzie tam gdzie nas zaprosicie.

Jaka jest cena za dojazd? 

Dojazd w odległości do 65 km od miejscowości Tarnów jest darmowy! W przypadku miejscowości oddalonych o większą ilość kilometrów liczona jest stawka obowiązująca według średniej ceny paliwa oraz odległości liczonej według Google Maps. Wszystko ustalane jest wcześniej tak aby mieli Państwo czarno na białym jaki będzie koszt dojazdu fotografa na ślub.

Miejsce na plener

W kwestii miejsca wykonywania sesji plenerowej mogę Państwu podsunąć kilka pomysłów natomiast nie zamykam się również na Wasze propozycje. Razem wybierzemy coś co będzie dla Was satysfakcjonujące. Wyjeżdżamy również na sesję zagraniczne w celu poszukiwania nowych pomysłów i urozmaicenia realizacji. Miejsca takie jak Budapeszt, Praga i wiele innych miast nie są nam obce.

Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Fotografia ślubna: Rzeszów, Boguchwała, Dynów, Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Dębica, Ropczyce, Mielec, Pilzno, Kolbuszowa, Nowa Dęba, Sędziszów Małopolski, Jasło, Przemyśl, Brzozów, Krosno, Nowa Sarzyna, Nisko, Jeżowe, Rudnik nad Sanem, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz, Leżajsk, Sokołów Małopolski, Strzyżów, Lesko, Sanok, Tarnów.Brzesko, Stalowa Wola, Krosno, Kraków, Łódź, Warszawa, Fotografia Ślubna Tarnów, Fotografia Ślubna Rzeszów, Fotografia Ślubna Kraków, kt2studiopl, kt2studio, kt2studio tarnów, filmowanie Tarnów, filmowanie wesela tarnów, film ślubny tarnów, 

Fotografia Ślubna Tarnów, Fotografia Ślubna Rzeszów KT2 Studio