Skip to main content

Sesja CIĄŻOWA

Sesja ciążowa będzie świetną okazją do wykonania zdjęć, dla wszystkich Pań oraz Par w trakcie oczekiwania na swój największy skarb. Ma na celu pokazanie całego Twojego piękna, udokumentowania procesu zmian przez które przechodzi Twoje ciało i dusza oraz całą miłość jaką masz w sobie dla nowego życia dojrzewającego pod Twoim sercem.

Sesja dla Ciebie …

… i Twojej przyszłej pociechy!

Pakiet zdjęciowy Premium

 • Fotografia podczas umówionej sesji
 • 25 ujęć. Fotografie przekazane w formie cyfrowej
 • 10 sztuk odbitek 15 x 23 na papierze Fujifilm
 • Profesjonalna postprodukcja zdjęć
 • Wypożyczamy 2 suknię w cenie pakietu!
 • Możliwość dokupienia dodatkowych kadrów

Pakiet zdjęciowy Mini

 • Fotografia podczas umówionej sesji
 • 10 ujęć przekazanych w formie cyfrowej.
 • Profesjonalna postprodukcja zdjęć
 • Wypożyczamy 1 suknię w cenie pakietu!
 • Możliwość dokupienia dodatkowych kadrów

Wykup VOUCHER na sesję.

Spraw radość komuś bliskiemu i podaruj mu sesję w prezencie!

Mniejsze dodatki...

... wiele radości!

TABLO

Sztywne karty i papier odporny na zabrudzenia sprawią, że tablo przetrwa dekady. Rozmiar 30 x 20 cm.

20x30

80 PLN/sztuka

TECZKI NA ODBITKI

Estetyczna oprawa Twoich wydrukowanych wspomnień!

15 x 23

80 PLN

Fotoalbumy z "najgrubszej" półki

Zapewniamy Wam najlepszą jakość wydruków. Korzystamy tylko ze sprawdzonych i rzetelnych drukarni. My wykonujemy projekt, układamy zdjęcia w spójną historię – Waszym jedynym zadaniem jest jego akceptacja. Jesteśmy w stanie zaoferować Wam najlepsze ceny w stosunku do jakości zamówionego produktu.

Więcej informacji o albumach kliknij tutaj!

Jak przeprowadzamy sesję?

Lokalizacje

Sesja może odbyć się u Państwa w domu lub mieszkaniu, jeżeli macie przygotowany pokój lub kącik dla dziecka świetnie będzie przedstawić go na zdjęciach. Wspaniale będzie spojrzeć po latach jak przygotowywaliście się na przyjście swojego maleństwa na świat. Zdjęcia mogą być wykonywane w salonie, sypialni czy ogrodzie, ważne aby pokazać to co lubicie
i gdzie czujecie się komfortowo. Naturalność stawiamy na pierwszym miejscu.

W wiosenno – letnich miesiącach zachęcamy do wykonania sesji w plenerze: las, jezioro, zalew, pole kwiatów i wiele innych propozycji, które możemy wybrać razem. Z uwagi na stan fotografowanej kobiety staramy się wybierać miejsca niezatłoczone.

Kogo zaprosić na sesję?

Podczas sesji ciążowej chętnie zobaczymy przed obiektywem również tatę dziecka i starsze rodzeństwo. Jest to wspaniały motyw do pokazania jak wszyscy członkowie rodziny oczekują na nadejście kolejnego pokolenia.

W co się ubrać?

Sugerujemy Panią wybór lekkich i luźnych sukni w których będziecie czuć się jak najbardziej swobodnie. Można skorzystać z naszych propozycji, które będą dla Pań dostępne w dniu realizacji. Oczywiście ostateczna decyzja co do ubioru zależy tylko i wyłącznie od Państwa, koszulka i jeansy również są dobrą opcją.

Jakie gadżety zabrać ze sobą / przygotować?

Warto przygotować gadżety, które będziemy mogli wykorzystać w trakcie wykonywania sesji. Pomysłów jest wiele i można powiedzieć, że ich liczba jest praktycznie nieograniczona: badanie usg, pierwsze buciki, ubrania, smoczek,
klocki z imieniem dziecka etc.

Zapraszam do współpracy : )

kt2studio.pl     /   kontakt@kt2studio.pl    /  tel. 698 292 799

Sesja ciążowa Tarnów, sesja ciążowa, sesja ciążowa Rzeszów, sesja ciążowa Kraków, Sesja ciążowa Dębica, sesja brzuszkowa, sesja ciąża, fotografia, fotografia ciążowa, zdjęcia ciążowe, sesja brzuszkowa Tarnów, sesja dla Pań,