logo

Studniówka

Reportaż ze studniówki i półmetka

Profesjonalne zdjęcia

Drodzy Maturzyści! Zapraszam do skorzystania z mojej oferty polegającej na fotografowaniu balu studniówkowego lub półmetka. Fotografuję aparatem pełnoklatkowym i profesjonalnymi obiektywami reporterskimi. Podczas studniówki jestem z Wami od uroczystego rozpoczęcia balu studniówkowego do około 1-2 w nocy. Na studniówkę nie musicie zabierać własnych aparatów, gdyż wykonam dla Was zdjęcia jakie tylko chcecie, będę tylko do Waszej dyspozycji.

Pakiet na studniówkę i półmetek

Profesjonalny reportaż z balu studniówkowego lub półmetka

W skład pakietu wchodzą:

  • Pozowane zdjęcia w parach
  • Zdjęcia w grupach oraz zdjęcie klasowe
  • Fotografia na sali od poloneza aż do 1 w nocy
  • Zdjęcia na płycie DVD oraz galeria internetowa zabezpieczona hasłem

Cena: od 20,00 zł za osobę

   ZŁÓŻ ZAPYTANIE

Pełnoklatkowa jakość

Do wykonania reportażu ze studniówki korzystam z profesjonalnego pełnoklatkowego aparatu pozwalającego na zarejestrowanie fotografii w najlepszej jakości.

Postprodukcja

Każdy reportaż zostaje poddany postprodukcji w celu dopracowania zdjęć. Poprawiam ekspozycję, kontrast, nasycenie kolorów i wiele innych cech.

Galeria internetowa

Otrzymują Państwo dostęp do prywatnej galerii internetowej zabezpieczonej hasłem. Prosty sposób na podzielenie się zdjęciami z rodziną czy znajomymi. Galeria dostępna przez 2 miesiące.

Płyta DVD

Płyta DVD to świetny nośnik danych na którym przekazuję wykonane zdjęcia. Można go łatwo odtworzyć na komputerze czy telewizorze.

Kopia zapasowa

Tworzę kopię zapasową zdjęć na serwerze tak aby klient mógł odzyskać zdjęcia w przypadku zgubienia nośnika z fotografiami. 100% bezpieczeństwo.

Fotoksiążka i Album

Na życzenie mogę przygotować fotoksiążkę lub album z wybranymi zdjęciami. Będzie to świetna pamiątka dla całej rodziny oraz Waszych znajomych.

Fotografuję do 1:00

Na studniówce fotografuję do 1:00 dzięki czemu możemy uchwycić wszystkie najlepsze momenty z Waszej imprezy. Od poloneza aż po wiele niespodzianek, które będą na Waszej studniówce.

Piękny reportaż

Razem stworzymy piękny reportaż zdjęciowy z Waszej studniówki opowiadający historię całego dnia.

Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Fotograf na studniówkę Tarnów, Fotograf na studniówkę Rzeszów, Fotograf na studniówkę Tarnów i okolice, Fotograf na studniówkę Rzeszów i okolice, studniówka, studniówka Tarnów, studniówka Rzeszów, fotografia studniówka Tarnów, najlepszy fotograf na studniówkę Tarnów, fotograf na studniówkę Tarnów cena, fotograf na studniówkę w Rzeszowie, fotograf na studniówkę w Tarnowie, kt2 studio, kt2studio, kt2 studio pl, kt2 studio studniówka,