Skip to main content

Fotografia Ślubna Rzeszów

Fotografia Ślubna Rzeszów : Zapraszam Państwa do skorzystania z mojej oferty wykonania reportażu z jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu.

Ślub – słowo które zapewne każdemu kojarzy się z miłością, radością i ogromnymi emocjami. Tu każda chwila jest niepowtarzalna. Każdy uśmiech, każde spojrzenie są czasami jedne jedyne na całe życie. Coś o tym wiem. Fotografia ślubna jest moim zdaniem jednym z najbardziej wymagających kierunków fotografii w aspekcie emocji i chwili – dlatego każdy reportaż jest swego rodzaju wyzwaniem.

Oferuję Państwu 3 wygodne pakiety dzięki, którym każdy będzie mógł wybrać coś odpowiedniego dla swoich potrzeb.

Polecam zapoznać się z zawartością pakietów oraz innych zalet, których nie znajdziecie Państwo u innych fotografów.

Sprawdź pakiety ślubne

Fotografia Ślubna Rzeszów

Zdjęcia wykonuję profesjonalnym sprzętem firmy Canon, Tamron, Rode oraz edytuje je przy użyciu najbardziej bezpiecznego systemu OS X.

Fotoksiążka – żaden problem.

Fotoksiążka może mieć różne rozmiary, być wykonana z różnego rodzaju materiałów oraz posiadać różną ilość stron. Te wszystkie cechy zmniejszają lub zwiększają jej cenę. W żaden sposób nie zarabiam na zleceniu wykonania fotoksiążki, płacicie tyle ile zażyczy sobie drukarnia za sam wydruk. Dlaczego więc umieszczać fotoksiążkę w pakietach skoro każda z nich może kosztować różne pieniądze. To lepsze rozwiązanie dla Was.

Przykładowe formaty to: Fotoksiążka PRO 20×20, Fotoksiążka Pro 30×30, Fotoksiążka A4 (pionowa lub pozioma) itd.

Inne wydruki 

  • zdjęcia 10×15 i 15×21
  • fotoobrazy: kwadratowe, pionowe i poziome
  • INSTAfotki: ala wydruki z aparatu polaroid
  • obrazy na płótnie

Wolne terminy mogą Państwo sprawdzić pod poniższym linkiem

Wolne terminy

Osoby, które szukały fotografa na ślub w Rzeszowie wpisywały następujące tagi: dobry fotograf rzeszów, fotograf rzeszów, fotograf rzeszów ceny, fotograf rzeszów cennik, fotografia ślubna rzeszów, rzeszów fotograf, zdjęcia ślubne rzeszów, reportaż z wesela rzeszów,