Skip to main content

WARSZTATY

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Do kogo skierowane są nasze warsztaty?

Serdecznie zapraszamy Was na merytoryczne warsztaty fotografii ślubnej skierowane dla początkujących i tych średnio-zaawansowanych fotografów, którzy chcieliby przekuć swoją pasję w pełnoetatową pracę nad tworzeniem pięknych kadrów i zapisywaniem wspomnień  dla przyszłych par młodych.

Plan warsztatów

CZAS TRWANIA OK. 9H

Warsztaty będą realizowane w ramach spotkania 1 na 1 z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych

Jaki sprzęt fotograficzny wybrać oraz jak się z nim zaprzyjaźnić?

Opowiemy Ci o tym jaki sprzęt będzie niezbędny do zrealizowania reportażu ślubnego na wysokim poziomie. Dowiesz się o wybranych przez nas aparatach, obiektywach, lampach i innych akcesoriach, których używamy podczas zleceń ślubnych. Ekspozycja, ISO, przysłona, focus peaking, kompensacja ekspozycji, czas naświetlania – po naszych warsztatach te pojęcia przestaną być dla Ciebie obce. Powiemy jak konfigurujemy każdy aparat pod swoje preferencje, pokażemy jego pełną obsługę i zanurzymy się w sekcji tips & tricks.

Marketing przez duże M

Pokażemy Ci metody, które wykorzystujemy do przyciągnięcia uwagi klienta i zdobywania zleceń. Dowiesz się w jakie portale internetowe warto zainwestować, jak zbudować fanpage (Facebook, Instagram) oraz zadbać o stronę internetową (SEO, budowanie relacji z klientem, wpisy na blogu). Przedstawimy najważniejsze punkty umowy fotograficznej, porozmawiamy o kontakcie z klientem oraz programie do zarządzania zleceniami.

Podstawy obróbki oraz selekcji w programie Adobe Lightroom CC

Nie ma chyba obecnie na rynku programu do selekcji lub obróbki zdjęć, którego nie przetestowaliśmy na własnej skórze. W tym bloku poznasz podstawy najlepszego (według nas) połączenia programów do selekcji oraz postprodukcji plików RAW. Po ukończeniu tej sekcji szkolenia będziesz mógł bez problemów poruszać po trzech programach które pomogą Ci w uzyskaniu świetnych rezultatów. Dowiesz się również o preferencyjnych ustawieniach eksportu zdjęć dla klienta oraz na stronę www.

Światło błyskowe - kiedy i jak błyskać

Przekażemy Ci wiedzę na temat obsługi lamp błyskowych oraz wyzwalaczy. Przejdziemy przez każdy zakątek ustawień aby wytłumaczyć Ci kiedy i w jaki sposób wykorzystać błysk na zdjęciach ślubnych. Dowiesz się w jakie modele warto zainwestować swoje pieniądze i dlaczego docelowo lepiej posiadać więcej niż jedną lampę błyskową. Po ukończeniu tego bloku będziesz potrafić świadomie obsługiwać się aparatem wraz z lampą błyskową.

fotografia ślubna Tarnów

Kilka ważnych informacji

Konkretne terminy ustalane są indywidualne z osobami zainteresowanymi.  Ilość miejsc jest ograniczona z uwagi na formę przeprowadzenia warsztatów w trybie 1 na 1.

 

Gwarantujemy pyszną kawkę, ciastko i ogrom wiedzy. Zalecamy zabrać ze sobą sprzęt fotograficzny (jeżeli takowy posiadacie), notatnik, laptop, tablet i wszystko to co może Wam się przydać do lepszego przyswojenia informacji. Warsztaty prowadzimy na bazie produktów Sony, Canon oraz platformie Mac.

Co otrzymasz?

 • certyfikat z ukończenia warsztatów
 • prezentacje, które będziemy wykorzystywać do przekazania wiedzy
 • dokumentacje RODO dla fotografa ślubnego i nie tylko
 • przykładową umowę przygotowaną przez prawnika

ZAPISY

Prosimy o uzupełnienie formularza znajdującego się poniżej celem wstępnego zapisania się na warsztaty 🙂

  Zadowolonych klientów
  300
  Wykonanych zdjęć
  450000
  KT2 Studio

  Inwestycja w siebie to najlepszy sposób na ulokowanie pieniędzy.

  SPRAWDŹ NASZE PORTFOLIO

  Kilka opinii

  “Gorąco polecam współpracę! Zdjęcia oraz film zrobiony profesjonalnie. Materiały są przepiękne, rodzinne, naturalne. Współpraca zarówno podczas przygotowywań, ślubu, wesela, sesji poślubnej bezproblemowa. Ponadto tworzą fantastyczną atmosferę. Dzięki Wam jeszcze raz, mamy teraz wspaniałą pamiątkę”

  KingaWesele

  “Razem z żoną jesteśmy zachwyceni współpracą z fotografami. Profesjonalizm w najczystszej postaci! Zdjęcia przepiękne, będą stanowić pamiątkę pięknych chwil na długie lata. Serdecznie polecamy!!”

  AleksanderWesele

  “Polecamy z całego serca Cudowna współpraca, która przebiegła bez jakichkolwiek problemów. Jesteśmy zachwyceni zrealizowanym materiałem.
  Życzę każdemu, aby spotykał tylko takich usługodawców podczas tego wyjatkowego dnia .”

  KatarzynaWesele

  “Nie mam słów na to żeby określić nasze zadowolenie!! Nigdy w życiu nie widzieliśmy tak pięknych zdjęć i filmu. Moglibyśmy pisać na temat KT2 Studio godzinami, jak bardzo profesjonalni i perfekcyjni są w tym co robią! Myśle jednak, że wystarczy to, że polecamy Ich w 10000% i jeżeli tylko ktoś się waha to proszę zaufajcie im. Dzięki nim będziecie mieć cudowne wspomnienia na długo, dodatkowo zapakowane w przepiękne pudełko”

  MartynąWesele

  Warsztaty Fotograficzne Tarnów, Warsztaty Fotograficzne Kraków, Warsztaty Fotograficzne Rzeszów, Warsztaty Fotografia Ślubna, Warsztaty Fotografia Ślubna Tarnów, Warsztaty Fotografia Ślubna Rzeszów, Warsztaty Fotograficzne dla początkujących, Jak zacząć robić zdjęcia ślubne, Adobe Lightroom CC, Photo Mechanic, Warsztaty obsługa aparatu fotograficznego, Warsztaty lampa błyskowa,