Skip to main content

Żegnaj (COVID) 2020. Witaj 2021.

Był to niewątpliwie rok bardzo ciężkiej i intensywnej pracy oraz niepewności zarówno dla całej branży ślubnej jak i dla Was nasze kochane pary młode. Musieliśmy stawić czoła wielu przeciwnością losu na które do końca nie mieliśmy absolutnie żadnego wpływu. Na wstępie chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom z którymi mogliśmy współpracować w 2020 roku, nie byłoby to możliwe bez Waszego ogromnego zaangażowania i dążenia do realizacji swojego wymarzonego ślubu. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie Wasze plany związane ze ślubem były takie jakie sobie założyliście ale ostatecznie liczy się tylko i wyłącznie Wasza miłość.

Bardzo często z dnia na dzień dowiadywaliśmy się o kolejnych ograniczeniach (zmniejszenie ilości osób, całkowity zakaz organizacji Wesela itd.), nie wiedzieliśmy do samego końca czy dane zlecenie się odbędzie, czy będzie nam dane się z Wami spotkać i w bezpiecznej formie zrealizować dla Was reportaż ślubny. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni losowi, że jakoś wszystko tak się poukładało, że z większością z Was mogliśmy się zobaczyć. Imprezy zaplanowane na 200-150 osób przerodziły się w mniejsze, czasami organizowane pod domem przyjęcia ale wiecie co – one na prawdę miały swój klimat. Nie sposób wspomnieć tutaj Wesele u Kingi i Szczepana, które wlało w nasze serducha wiele nadzieji, że ten sezon może być mimo wszystkich przeciwności losu po prostu piękny! Nie ważne, że przyjęcie odbyło się w namiocie pod domem, za bar robił garaż a orkiestrę zastąpiła akustyczna gitara. Ludzie, którzy przybyli na tą uroczystość stworzyli niesamowity klimat. Gratulujemy Wam kochani raz jeszcze :). Cieszymy się również, że wspólnymi siłami udało się nam dograć wiele przełożonych terminów. Ten rok kończymy z pozytywnym nastawieniem i z nadziejami patrzymy w przyszłość, którą przyniesie nam nowy 2021 rok.

Zapraszamy Was do zapoznania się z kilkunastoma wybranymi kadrami z roku 2020, chociaż ten na etapie postprodukcji się jeszcze dla nas nie skończył więc wpis zostanie zaktualizowany w późniejszym terminie o kolejne fotografie.  Tymczasem delektujcie się poniższymi uśmiechami, miłością i emocjami.

Mamy nadzieję, że najgorsze już za NAMI!

Z tego miejsca chcielibyśmy również przekazać Wam najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, szczęścia i miłości w nadchodzącym 2021 roku.
KT2 Studio

Dziękujemy, że wspólnie mogliśmy stworzyć dla Was wiele pięknych kadrów ?

sesja ślubna krasiczynfotografia ślubna krakówwesele boho namiotplener ślubny dworek paderewskiegosesja plenerowa Tarnówfotografia ślubna rzeszów fotografia ślubna tarnów sesja ślubna ciężkowicesesja ślubna Tarnów

tagi: fotografia ślubna Tarnów, fotografia ślubna Rzeszów, fotografia ślubna Kraków, fotografia ślubna Dębica, fotografia ślubna Przemyśl, fotografia ślubna Lublin, fotografia ślubna wpis na blogu, blog fotograficzny, fotograf na ślub, zdjęcia ślubne, reportaż ślubny, najlepsze zdjęcia ślubne 2020 roku, piękne zdjęcia ślubne 2020, covid, covid-19, koronawirus, koronawirus wesele, covid-19 sezon ślubny 2020, sezon ślubny, bestnine,