Skip to main content

Agnieszka i Mateusz
Pałac Goetz – Sesja Ślubna w “Królewskim Stylu”

Sesja Ślubna – Pałac Goetz

Historia pałacu Goetz sięga XVIII wieku. Pierwotnie był to drewniany dworek, który został kupiony przez Karola Goetza, właściciela browaru Okocim. W 1786 roku Karol Goetz wzniósł na miejscu starego dworku nowy pałac, który miał służyć jako letnia rezydencja dla jego rodziny. Pałac Goetzów Okocimskich został zbudowany w stylu klasycystycznym, a jego wnętrza zdobią liczne dekoracje, rzeźby i obrazy. Na uwagę zasługuje zwłaszcza sala balowa, która zachwyca bogactwem ornamentów i kunsztownymi freskami na suficie.

To właśnie w takich przepięknych wnętrzach mieliśmy przyjemność przeprowadzić sesję z Agnieszką i Mateuszem. Pałac Goetzów Okocimskich to wymarzone miejsce dla każdego fotografa. Różnorodność wnętrz pozwala na wykonanie zdjęć o różnym charakterze i nastroju. Od romantycznych ujęć w salonach z pięknymi kominkami, przez dynamiczne zdjęcia w sali balowej, aż po klimatyczne kadry w piwnicach pałacu.

Nie możemy nie wspomnieć o samej parze młodej, która była wspaniałymi modelami. Agnieszka i Mateusz świetnie się bawili podczas sesji i byli bardzo naturalni przed obiektywem. Dzięki temu udało nam się stworzyć wiele pięknych i pełnych emocji fotografii. Przynajmniej taką mamy nadzieję 🙂

Podsumowując

Sesja w Pałacu Goetzów Okocimskich w Brzesku to niezapomniane wrażenia zarówno dla fotografa, jak i dla pary młodej. Polecamy to miejsce wszystkim, którzy szukają pięknych i niebanalnych wnętrz do sesji fotograficznych – nie zawiedzie się pomimo stosunkowo wysokiej opłaty – warto!

Mamy nadzieję, że nasze zdjęcia oddają urodę tego miejsca i piękno pary młodej. Zapraszamy do obejrzenia wpisu ze zdjęciami z naszej wspólnej sesji.

Zapraszamy do współpracy – www.kt2studio.pl 
Pałac Goetz –https://palacgoetz.pl/


🖥 kontakt@kt2studio.pl
🌁 www.kt2studio.pl
💻 kt2studio.pl/historie
📱 mobile: 505326141
🌅 www.instagram.com/kt2studio

Sesja Ślubna Pałac Goetz