Skip to main content

Justyna i Łukasz – Willa Poprad – Fotografia Ślubna

Romantyczna Willa Poprad

Willa Poprad to perła wśród sal bankietowych w południowej Polsce, która zachwyca niepowtarzalnym urokiem. Niezrównana elegancja budynku w harmonii z ekscytującym położeniem – w samym sercu malowniczego Rytra, otoczonego górami i z widokiem na piękny krajobraz rzeki Poprad. Willa Poprad jest miejscem, do którego zawsze z radością wracamy.

Uroczyste Wesele w Willi Poprad

Willa Poprad zasługuje na ozdobę każdego ślubu. Wyrożniają ją dekoracje z ręcznie zdobionego drewna, efektowne żyrandole i urzekająca scena, tworząca idealne tło dla muzyki na żywo – zarówno dla zespołu muzycznego, jak i DJ’a. Zachwycają zarówno miłośnicy wesel w stylu rustykalnym, jak i fani wyrafinowanego glamour – potencjał aranżacyjny Willi Poprad jest nieograniczony.

Fotografia Ślubna Willa Poprad

Willa Poprad jest miejscem marzeń dla każdego fotografa – praca ze światłem jest w tej lokalizacji prawdziwą przyjemnością i dodaje zdjęciom unikalnej atmosfery. Sceneria wokół Willi Poprad idealnie nadaje się do sesji zdjęciowych zarówno w ciągu dnia, jak i po zmierzchu, a taras Willi to doskonałe miejsce na ceremonię cywilną lub humanistyczną.

Justyna i Łukasz – Zjawiskowe Wesele w Willi Poprad

Chciałbym Wam przedstawić Justynę i Łukasza, którzy zaprosili nas na swój ślub i wesele w Willi Poprad w roli fotografa Przenoście się myślami do gorącego Sierpnia, którego temperatura nie przeszkodziła nam w sesji przy huśtawce na tarasie, podczas przerwy między zabawą a posiłkami. A gdy nastała noc uciekliśmy na chwilę do przyczepy w której znajdowała się fotobudka na kilka kadrów – potencjał tego miejsca pozwoliłby na pełnoprawną sesję – to prawdziwe eldorado dla fotografów 🙂


🖥 kontakt@kt2studio.pl
🌁 www.kt2studio.pl
💻 kt2studio.pl/historie
📱 mobile: 505326141
🌅 www.instagram.com/kt2studio

Sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej: www.kt2studio.pl

Eleganckie miejsce na zewnątrz - Fotografia Ślubna Willa Poprad Stylowy portret panny młodej - Fotografia Ślubna Willa Poprad Para młoda podczas ceremonii - Fotografia Ślubna Willa Poprad Eleganckie miejsce na zewnątrz - Fotografia Ślubna Willa PopradRomantyczny pocałunek pary młodej - Fotografia Ślubna Willa Poprad