Skip to main content

Film Ślubny Oranżeria Przyjęcia
Międzynarodowe przyjęcie – Polsko – Angielskie

Nowoczesny film ślubny

Prawdziwie unikalne było to międzynarodowe Wesele o charakterze polsko-angielskim. Wszystko zaczęło się w eleganckim lokalu Oranżeria Przyjęcia, który stał się tymczasowym azylem dla Panny Młodej i jej druhen. Wszyscy byli ujednoliceni w kolorystyce – druhny nosiły jednokolorowe sukienki tworząc ubarwioną taśmę jedności i wsparcia dla niej w tym ekscytującym dniu. Kilka kilometrów dalej, w hotelu w Rzeszowie, Pan Młody wraz ze swoimi towarzyszami, został zauważony z daleka dzięki wyraźnym, żółtym krawatom, które dodawały ciepła i optymizmu do ich strojów. Następnie, w przerwie między przygotowaniami, doszło do ceremonii w malowniczym ogrodzie lokalu. Goście zgromadzili się, by uczestniczyć w ceremonii błogosławieństwa, w której urzędnik stanu cywilnego potwierdził ich związek, zachowując zrównoważone tony obydwu języków, dzięki pomocy nieocenionego tłumacza. Po oficjalnej części, wszyscy uczestnicy przenieśli się do sali Oranżerii, gdzie doskonale zorganizowane dziewczyny z przyjęcia wprowadziły wszystkich we wzruszającą symfonię świętowania. Zasługą DJa, który w tym przypadku zamiast profesjonalnego artysty, nazwiemy stylem prowadzenia imprezy, wszyscy bawili się znakomicie. Wibracje muzyki pochłonęły gości i cudowny entuzjazm do późnych godzin nocnych.Podsumowując, było to prawdziwie szczególne i dynamiczne doświadczenie – ślub, który łączył dwa różne światy, dwa różne języki i kultury, ale jedno serce i jedno uczucie. Było zbadane i świętowane z miłością, szacunkiem i mnóstwem radości.

Oranżeria Przyjęcia, Komorów

Oranżeria Przyjęcia w Komorowie to urokliwe miejsce znajdujące się zaledwie 30 minut od takich miast jak Rzeszów, Mielec, Tarnobrzeg czy Stalowa Wola, które pochwalić się może nazywaniem jednym z najpiękniejszych miejsc na ślub i wesele na Podkarpaciu. Niezwykła atmosfera tego miejsca jest wynikiem wieloletniej pracy i dbałości o najmniejsze szczegóły. Sala weselna, położona w malowniczej okolicy, oferuje przestronne i stylowe wnętrza, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Oprócz eleganckiej sali, Oranżeria oferuje również duży teren pośród drzew, który stanowi idealne miejsce na plenerowe uroczystości czy sesje zdjęciowe. W Oranżerii podkreślają, jak ważne są detale. Dlatego zespół zawodowców z pełnym zaangażowaniem dba o każdy element przygotowań, aby ten wyjątkowy dzień okazał się idealny dla par młodych i ich gości. Komorów to miejsce blisko Kolbuszowej, Brzostowej Góry i Bukowca, co dodaje uroku tej lokalizacji ze względu na śliczne widoki i spokój, jaki panuje wśród tych malowniczych krajobrazów. To miejsce cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród osób, które miały okazję tam gościć, co jest bez wątpienia atutem wyboru tego miejsca na ślub i wesele.

Wybór Oranżerii Przyjęcia na miejsce ślubnej uroczystości to decyzja, która gwarantuje niezapomniane wrażenia i wspomnienia, które zostaną w sercach gości na długie lata. Bez wątpienia jest to miejsce, które tworzy doskonałą scenografię dla najważniejszego dnia w życiu.
Sprawdź: https://www.facebook.com/oranzeria.przyjecia/

 


🖥 kontakt@kt2studio.pl
🌁 www.kt2studio.pl
💻 kt2studio.pl/historie
📱 mobile: 505326141
🌅 www.instagram.com/kt2studio

Spodobał Ci się nasz materiał – skorzystaj z oferty realizacji filmu ślubnego.

Tagi: film ślubny, Rzeszów, wideografia Rzeszów, filmowanie wesel Rzeszów, kamerzysta na wesele Rzeszów, film ślubny Tarnów, wideografia Tarnów, filmowanie wesel Tarnów, kamerzysta na wesele Tarnów, film ślubny Kraków, wideografia Kraków, filmowanie wesel Kraków, kamerzysta na wesele Kraków, Oranżeria Przyjęcia, filmowanie Oranżeria Przyjęcia, międzynarodowe wesele, wesela międzynarodowe, multikulturowe wesele, ślub międzynarodowy, międzynarodowe zaślubiny.