Skip to main content

Panorama Garden, Stary Wiśnicz
Reportaż Ślubny

Reportaż przepełniony jest radością, pozytywnymi emocjami i uśmiechniętymi ludźmi – tylko tyle albo aż tyle potrzebne jest do dania swojego rodzaju szansy dla fotografa aby uwiecznił coś wyjątkowego. W wypadku Aleksandry i Mateusza taka szansa się pojawiła pomimo smutnego wydarzenia poprzedzającego Wesele możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że mieliśmy radość fotografowania w trakcie tego reportażu. Czas abyście poznali głównych bohaterów tego wpisu.

Mateusz był szkolną miłością Aleksandy już w czasach gimnazjum, niestety ich drogi rozeszły się w związku z różnicą wieku nasz Pan Młody opuścił mury szkolne 2 lata wcześniej niż Panna Młoda. Przeznaczenie połączyło ich już w szkole średniej gdzie zaczęła się ich wspólna przygoda. Z opowieści Oli wiemy, że znają się jak łyse konie! W ich związku były lepsze jak i gorsze momenty lecz Mateusz powtarzał zawsze “Kiedy coś się psuje to nie wyrzucam tego na śmietnik lecz naprawiam”. Najważniejsze aspekty małżeństwa dla naszej pary to miłość, wzajemny szacunek oraz wsparcie. Jakie cele chcieliby wspólnie zrealizować? Założenie rodziny o której zawsze marzyli jest dla nich najważniejszą sprawą na świecie.  Na pytanie co było najważniejsze podczas dnia ślubu odpowiedzi zgodnie: ona, on.

Panorama Stary Wiśnicz

Sala bankietowa Panorama Garden jest lokalem usytuowanym obok budynku naszej restauracji z pięknym widokiem na wiśnicki zamek.

W Panoramie organizujemy nie tylko przyjęcia weselne , ale również komunie, chrzciny, studniówki, półmetki i inne imprezy okolicznościowe . Nasze sale można odpowiednio przystosować do charakteru danej uroczystości i stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Przyjęcia mogą odbywać się w dowolny dzień tygodnia w zależności od wybranych przez Państwa terminów.

Na terenie kompleksu znajduje się duży, przestronny i bezpłatny parking . Chcemy w ten sposób zapewnić bezpieczeństwo i wysoki komfort dla gości weselnych podróżujących samochodami. Poza tym, posiadamy również ogród wraz z placem zabaw , który przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom spacerów oraz dzieciom szukającym atrakcji na zewnątrz.

Dlaczego właśnie to miejsce na swój ślub wybrali Państwo młodzi? Urzekło nas miejsce, to że z sali tanecznej widać panoramę Zamku w Wiśniczu. Sala jest zadbana w stylu glamour taki jak chcieliśmy, Dopasowana pod starsze i młodsze towarzystwo a serwowane jedzenie jest przepyszne. 

Jak wspominają ten dzień? Emocje jakie nam towarzyszy to szczęście, miłość, łzy oraz dużo uśmiechów wokół nas. Towarzystwo bawiło się świetnie pomimo smutku, który gdzieś w głębi serca odczuwaliśmy w związku z brakiem bliskiej osoby. Mamy lekki niedosyt, że aż tak szybko zleciał nam ten dzień ale jest to również dowód na to, że świetnie się bawiliśmy! Koniec końców odczuliśmy ulgę, że wszystko poszło po naszej myśli a goście byli zadowoleni z uroczystości oraz przyjęcia. 

Kościół: Bazylika w Szczepanowie
Lokal: Panorama Stary Wiśnicz

Naszą ofertę ślubną na wykonanie reportażu znajdziecie w tym miejscu. Zachęcamy Was do współpracy 🙂

Sesja ślubna Kąśna Dolna Dworek Paderewskiegofotografia ślubna Tarnówfotografia ślubna RzeszówFotografia Ślubna KrakówFotografia Ślubna Warszawa

tagi: Fotografia Ślubna Tarnów, Fotografia Ślubna Rzeszów, Fotografia Ślubna Kraków, Fotografia Ślubna Warszawa, Fotografia Ślubna Dębica, Fotografia Ślubna Brzesko, Panorama Garden Ślub, Wesele Panorama Garden, sesja ślubna,