Skip to main content

Włoskie klimaty
w Werandzie, Komorów

 

Co to było za niezwykłe Wesele! Klaudia i Adrian zadbali o wszystkie nawet najmniejsze detale związane ze ślubem. Świętowanie swojej miłości wraz z rodziną i przyjaciółmi było ich priorytetem. Historia tej pary była dla nas piękna, interesująca i naturalna. Nasze przygotowania rozpoczęliśmy od wizycie w mieście Rzeszów (dla nas paradoksalnie to była wycieczka pełna wspomnień gdyż spędziliśmy w tym mieście 6 lat swojego życia) gdzie zatopiliśmy się w poszukiwaniu kadrów podczas odwiedzin domów Pary Młodej.

W trakcie rejestracji detali – sukni, perfumów, butów, marynarki, spinek etc. zawsze szukamy krótkich dialogów pomiędzy osobami, które zastajemy w domu Pary Młodej. Te pozornie nikogo nie interesujące scenki pozwalają zbudować historię wokół Państwa Młodych. Uroczystość zaślubin miała miejsce w  Kościele Rzymskokatolickim pw. Świętego Krzyża przy ulicy 3 maja w Rzeszowie. Ten piękny kościół usytuowany jest w samym centrum miasta.

 

film ślubny Rzeszów
To właśnie tutaj Klaudia i Adrian wypowiedzieli słynne słowa przysięgi małżeńskiej. Ksiądz skierował wiele ciekawych słów, których później można było użyć w trakcie montażu w/w filmu. Bardzo się cieszymy, kiedy okazuje się, że Ksiądz udzielający sakramentu bardzo dobrze zna Pare Młodą i przygotował całkowicie indywidualne kazanie skierowane do przyszłych małżonków.
Po ceremonii w kościele udaliśmy się do urokliwego miejsca w Komorowie. Koniecznie sprawdźcie to piękne miejsce tutaj.

Bujna roślinność, klimatyczne, dyskretnie oświetlone alejki naszego ogrodu oraz strefy odpoczynku i wyciszenia stanowią perfekcyjne miejsce do realizacji ślubów plenerowych – wszyscy kochamy kontakt z naturą.
Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, a my jako zespół jesteśmy otwarci i gotowi na sprostanie najwyższym oczekiwaniom. Zadbamy o każdy detal i dopilnujemy, aby wszystko było na najwyższym poziomie. Lubimy wyzwania i nowe projekty, których dotychczas nie mieliśmy okazji realizować.

To wszystko tworzy niepowtarzalne momenty, które złożą się na najpiękniejszy dzień Waszego życia. Wizyta w Werandzie na długo pozostanie w pamięci naszych Gości.

Oprawę muzyczną zapewniła ekipa z 1992 let us entertain you (https://instagram.com/1992letusentertainyou) dzięki, której impreza była zróżnicowana muzycznie i każdy mógł znaleźć coś dla siebie w ich repertuarze. W trakcie ślubu udaliśmy się na krótki wideo plener. Dla nas to bardzo ważny element podczas reportażu ponieważ pozwala nam na uchwycenie Pary Młodej w krótkich ujęciach plenerowych.

Współpraca z Klaudią i Adrianem przebiegała perfekcyjnie dlatego udało nam się stworzyć taką piękna historię w filmie dokumentalnym.

tagi: film ślubny Rzeszów, film ślubny Kraków, film ślubny Tarnów, film ślubny Dębica, film ślubny Warszawa, Najlepsze filmy ślubne

Dlaczego to właśnie my mamy wykonać dla Was film i zdjęcia? Dla nas to coś innego niż tylko biznes ślubny. Jeżeli oglądanie naszych materiałów sprawia Wam przyjemność i wzbudza zainteresowanie skontaktujcie się z nami i stwórzmy razem wspólną historię.