Skip to main content

Ekosioło Bistuszowa, Namiot
Nowoczesny film ślubny

Magdalena i Wojciech dali nam wolną rękę przy filmowaniu ich Wesela z jednym zastrzeżeniem – ma być w miarę krótko. Wiele osób mówi nam, że nie da się zawrzeć całego filmu ślubnego w 15 czy nawet 30 minutowych produkcjach. Otóż film, który możecie zobaczyć poniżej jest doskonałym przykładem na to, że można zamknąć się nawet w 12 minutach i przekazać wielokroć emocji, oddać charakter samego przyjęcia, skupić się na przygotowaniach, first look’u itd. Jesteśmy zdecydowanie zwolennikami tworzenia kinematycznych produkcji filmowych z Waszego wesela. Chcemy zaburzać chronologię wydarzeń tak aby zaciekawić widza i przykuć jego zainteresowanie do samego końca. Pamiętajcie drogie Pary, że takimi widzami po raz pierwszy oglądając swój film jesteście również Wy. Statystycznie rzecz biorąc niżej zaprezentowany materiał został oglądnięty od a do z przez 96% osób, które go wyświetliły. Czy Wy również macie takie myśli podczas gdy widzicie kadry z kościoła “dobra przewiń dalej zobaczymy co się działo na sali”. W filmie tego rodzaju nikt nie myśli o przewijaniu ponieważ nie wie co tak na prawdę czeka go za ‘rogiem”. Niezmiernie się cieszymy, że co raz więcej osób decyduje się na weryfikację swoich oczekiwań w kwestii samego czasu trwania materiału filmowego i skupia się na jego zawartości, ilości kadrów, ciekawych tekstów pomiędzy uczestnikami wydarzenia i wielu innych cech, które zdecydowanie pozycjonują tego typu produkcje wyżej w hierarchii samych filmowców z całego świata.

Luz – to słowo przewodnie tego Wesela. Magda i Wojtek oraz wszyscy otaczający ich ludzie byli bardzo wyluzowani i pozytywnie nastawieni do tej imprezy. Udało nam się utrwalić świetne przygotowania pełne pięknych kadrów, emocji oraz śmiesznych rozmów (szczególnie u Pana Młodego), które urozmaiciły cały materiał. Nie sposób nie wspomnieć o wprost genialnej aranżacji miejsca gdzie odbyła się impreza weselna. Namiot przyozdobiony setkami świateł przy usypanej z piasku sztucznej plaży, zbiorniku wodnym oraz otaczającymi go drewnianymi budynkami był lokalizacją gdzie głowa parowała od pomysłów, kadrów oraz samych możliwości stworzenia czegoś unikalnego. Wystrój sali w stylu boho, skórzana kanapa na środku sali, barmani z rosyjską ruletką oraz świetna ekipa DJ’ów SoundProtectors, która idealnie wpasowała się w klimat oraz otoczenie Wesela zwiastowało sukces już na progu tej realizacji. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Magdzie i Wojtkowi za zaufanie i za to, że to właśnie my mogliśmy uwiecznić dla nich ten niepowtarzalny dzień.

Zapraszamy Was do sprawdzenia naszej oferty filmów dokumentalnych w tym miejscu –> / Oferta filmowa / 

Linki:

DJ: SoundProtectors
Florystka: Będzie Ślub
Miejsce wesela: EkoSioło

Tagi: film ślubny, film ślubny Tarnów, film ślubny Rzeszów, film ślubny Kraków, film ślubny Warszawa, najlepsze filmy ślubne, filmowanie ślubu, Wedding Planner film ślubny, polecane filmy ślubne, najlepsze filmy ślubne w stolicy, short Wedding movie, filmowanie wesela